Teknik Serviste Servis : Teknik Servisimizde servis vererek problemin giderilmesidir. Son kullanıcı, satın almış olduğu sistem arızalandığında teknik servisimize getirerek hizmet alır. Garanti dahilinde ücret alınmaz. Garanti haricinde işçilik ve parça ücretleri alınır.

Yerinde Servis : Arıza durumunda Müşteri talebi doğrultusunda Teknik Servisimizin sistemin bulunduğu adrese giderek müdahalede bulunmasıdır. Garanti dahilinde Ücret alınmaz garanti haricinde servis ücreti alınır. Yedek parça servis ücretine dahil degildir.

Montaj / Demontaj : Satın alınan yeni bir sistemin müşteri adresinde çalıştırılması veya çalışan sistemin demonte edilerek istenilen yerde montajının yapılması işlemidir.

Bakım : Müşteri ile yapılan anlaşmaya bağlı olarak belirli aralıklarla cihazların kontrollerinin ve temizliğinin yapılması işlemidir. Daha büyük ve masraflı arızaların çıkmasını önlemek için cihazlara bakım yapılması önerilir.

Kiralama Konserler, Toplantılar, Kongreler ve Sosyal Etkinliklerde güvenlik taraması için istenilen xray cihazları ve metal kapı dedektörleri kiralaması yapılır.


Teknik Servise arızalı olarak bırakılan ve 3 ay içinde alınmayan üründen Teknik Servisimiz sorumlu değildir. 

Paylaş