İstanbul X-ray Cihazı

İstanbul X-ray Cihazı Nedir ?

Global Servis Hizmetleri olarak X-ray Cihazı işlerinde uzman kadrosuyla ve kaliteli hizmet anlayışıyla İstanbul hizmet veren yüksek deneyime sahip bir firmadır.

X-ray Cihazı, Metal Kapı Dedektörü Şerit Bariyer, Yönlendirme Bariyeri, Protokol Bariyeri, Güvenlik Aynası, Metal Kapı Dedektör Sehpası  ve diğer elektronik cihazların satış, bakım-onarım, servis ve kiralama hizmetlerini vermekteyiz.

Güvenlik sektöründeki ihtiyaçlar doğrultusunda metal kapı dedektör sehpası ve protokol bariyeri imalatımız ile müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

 

 

{anahtar Hizmetlerinde İstanbul Öncü  Firması Global Servis Hizmetleri

X-ray Kiralama 

İstanbul X-ray Kiralama; Konserler, Toplantılar, Kongreler ve Sosyal Etkinliklerde güvenlik taraması için istenilen İstanbul xray cihazları ve metal kapı dedektörleri kiralaması yapılır.
 

X-ray Bakımı

İstanbul X-ray Bakımı; Müşteri ile yapılan anlaşmaya bağlı olarak belirli aralıklarla cihazların kontrollerinin ve temizliğinin yapılması işlemidir. Daha büyük ve masraflı arızaların çıkmasını önlemek için cihazlara bakım yapılması önerilir.
 

İstanbul X-Ray Cihazı Servis ve Bakım

İstanbul X-ray Cihazı cihazlarında oluşan arızaların giderilmesi için hızlı ve ekonomik servis hizmetimiz mevcuttur. İstanbul x-ray cihazları yıllık bakım hizmeti verilerek x-ray cihazlarının arızalanması ve devre dışı kalması minimuma indirilir. Ayrıca olası büyük arızaların tespiti yapılarak önceden onarımı gerçekleştirilir. İstanbul X-Ray cihazı kullanımı genel olarak çanta, bavul, koli, paket, zarf gibi cisimlerin güvenliği tehdit edici bir içerik taşıyıp taşımadığı ve ne tür bir içerik taşıdığının tespit edilmesinde kullanılan cihazlardır.  X-Ray Cihazı Bagajı açmadan, içerisinde tehlikeli madde olup olmadığının tespitinde kullanılır.

Yüksek güvenlik gereken yerlerde, potansiyel tehlikelerin meydana gelmeden önce engellenebilmesi için x-ray cihazları büyük önem taşır. İstanbul xray cihazı Özel ya da kurumsal tesis veya bina girişlerinde ya da alışveriş merkezleri gibi korunması önemli alanlarda, giriş çıkış kapı ve noktalarında çanta ve paket muhteviyatının kontrolü için kullanılır.

İstanbul x-ray cihazı güvenlik seviyesi özel alanlar için posta zarflarının ya da kargo paketlerinin içeriğinin tespiti ve kontrolü için kullanılabilir. Gümrük alanlarında ya da benzeri alanlarda yüklerin kontrolü için kullanılır Emniyet güçleri tarafından tespit edilen şüpheli paketlerin içerik kontrolü için İstanbul x-ray cihazı kullanılır. Ayrıca havalimanları, Avm’ler, hastaneler ve iş merkezleri gibi yerlerde de  xray cihazı kullanılmaktadır.

İstanbul X-ray cihazlarının kullanım yeri ve amacına göre bir çok farklı modelleri mevcuttur. önemli olan kullanım amacını iyi tespit etmektir. Kullanılacak yere göre İstanbul x-ray cihazının tünel ölçüleri belirlenir. 5030 tünel ölçüleri genellikle alışveriş merkezleri girişleri, kamu kurum ve kuruluşları gibi sadece el çantası ile girilen yerler için uygundur. Kontrol edilmek istenen paketin ebatları büyüdükçe; 6040 6550, 8065 veya 100100 gibi ölçülere geçilmesi gerekir.  X-ray cihazlarında Rapiscan, Smiths Heiman, Astrofizik, Power Guard, Secuda, ve 5030A gibi markalar bulunmaktadır.

İstanbul xray güvenlik xray servis,İstanbul xray arıza,İstanbul xray kiralama,İstanbul xray bakım,İstanbul x ray cihazı kiralama fiyatları,İstanbul x ray cihazı firmaları,İstanbul avm x ray cihazı,İstanbul x ray cihazı radyasyon ölçümü,İstanbul x ray bakım

Paylaş