Fiyat: fiyat alınız

Kod: Ürün Kodu : SCANTURK M5

Dijital SCANTURK model Dünya'nın en iyi yüksek performanslı dedektörlerinden biridir. Üstün nokta tespit teknolojisi ve eşsiz ayırım özellikleri sayesinde Bir toplu iğne kadar ufak metal maddeleri kolaylıkla tespit edilebilir. Kullanıcı El Dedektörünün hassasiyetini istediği şekilde ayarlayarak bozuk para, cep telefonu , anahtar, mücevher , sigara paketi vs. gibi zararsız küçük maddeler tespit edildiğinde alarm engellenebilir. 

SCANTURK El Dedektörü çok boyutlu bobin tasarımı sayesinde pahalı metal eşyaların fabrikalardan, madenlerden, bankalardan ve lüks evlerden çalınmasını engelleyebildiği gibi ayrıca tehlikeli metal eşyaların silah ve benzeri maddelerin giriş ve çıkışının yasak olduğu Hava alanları , Hapishaneler , Gümrükler, Sergi Sarayları vs. gibi yerlerde rahatlıkla kullanılabilir.
ELEKTRONİK DEVRELER
SCANTURK tarafından tasarlanmış ve en yüksek kazanç ve kaliteye sahip, komponentlerden en son yüzey baskı teknolojisi kullanılarak imal edilmiştir.  
 

Genel Özellikler
GÖVDE Sağlam düşmeye ve darbeye mukavim ABS plastikten mamuldür.
AYAR OTOMATİK
PİL DEĞİŞİMİ Herhangi bir alete gerek duyulmaksızın sadece sürgülü kapağın açılması ve yeni pilin içeri bırakılarak kapağın tekrar sürülmesi ile sağlanır.
ÖLÇÜLER
AĞIRLIK 225 gr.
Genişlik 7,5 (W)
Kalınlık 3,5 (H)
Uzunluk 37,5 (L)
IŞIKLI GÖSTERGELER
Kırmızı Led Metal Alarmı
Sarı Led Batarya Zayıf
Yeşil Led Cihaz Açık

 

Paylaş